wtorek, 15 marca 2016

Panteon


13 komentarzy:

 1. E tam, za jakiś czas będzie gorzej: zaczniemy się nieźle orientować w okolicznych pracownikach służby zdrowia... A potem to już tylko jedno nazwisko w głowie zostanie -tego Niemca co wszystko chowa. Ale i to ma dobrą stronę: przynajmniej nie będziemy pamiętać kto tym krajem rządzi.

  A tak swoją drogą to przypomniało mi się teraz, że gówniarzem będąc -w czasach, w których o internecie jeszcze się nawet człekowi nie śniło- i nie mając dostępu do "literatury tematu", a do innych mediów bardzo ograniczony, kojarzyłem dwie modelki. Cindy Crawford i Claudię Schiffer. A dziś, mając na wyciągnięcie ręki we wszystkich mediach tabuny piękności, nie tylko nie orientuję się w panteonie (jakimkolwiek), ale, i co gorsza, niewiele mnie on obchodzi. Smutne... I pocieszanie się tym, że może to przez wspomniany powszechny dostęp w mediach widok spowszedniał, niewiele pomaga. Jak żyć, premie... tfu... Autorze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty już nie żyjesz, nie widzisz tego?

   Usuń
 2. Eh, jak czytam tą serię, zdaję sobie sprawę, jak bardzo moje myśli przypominają te przedstawiane na kolejnych stronach. Mam 23 lata, a już czuję się staro. Niepokojące. I na szczęście motywujące. Dzięki Ci, drogi Autorze, za Twoją pracę.

  OdpowiedzUsuń
 3. mega kmiksy! zyjaca-marzeniami.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy jest opcja zakupu koszulki z wybranym rysunkiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, proszę tylko dać znać, o który rysunek chodzi a dodam go do sklepu. Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Nie mogę znaleźć tutaj, a widziałem go na joemonster. Po tekście: "Opuściłem krainę młodości, przede mną wiek średni... czas refleksji i nowych początków.", na co Szpagat mówi: "Prowadź drogo, graj muzyko"

   Usuń
  3. Znalazłem - pierwszy post:) Proszę o info, kiedy będę mógł znaleźć ten wzór w sklepie.

   Usuń
  4. Już zakupiony, dzieki!:)

   Usuń
 5. Dlaczego przy Hot Splocie zawsze muchy latają?

  OdpowiedzUsuń